Ninja

Ninja Informacje.png

Ninja

Ninja są profesjonalnymi zabójcami, którzy są w stanie zaatakować swojego przeciwnika z zaskoczenia. Aby zapewnić sobie odpowiednią zwinnosć i szybkość, prawdziwi Ninja noszą tylko lekkie pancerze ochronne. Zgodnie z ich profesją, Ninja są albo Mistrzami Sztyletów albo doskonale atakują z dystansu za pomocą Łuku.

Umiejętności i statystyki

Ninja jest podzielony na dwie profesje:
Dagger (Zabójca) i Archer (Łowca).
Ninja posiadają umiejętności ofensywne i jeden skill wspomagający - u Daggera: Krycie Się, u Archera: Bezszelestny Chód.

Ninja powinien rozdawać staty: 1:2 wit:zrę, a po wymaxowaniu tych statów dawać punkty w siłę.

Ninja - Dagger

Jest wyjątkowo wszechstronny, może być bardzo dobry w PvE (gracze kontra środowiska / gracze przeciwko potworom), a także być potężnym w PvP (gracze kontra gracze / gracze kontra gracze).


Zasadzka - Ta umiejętność jest podstawowa do expienia i bardzo pomocna w biciu bossów zarówno jak i PvP. Im bliżej pleców tym zasadzka będzie zadawała więcej obrażeń.

Wirujący Sztylet - Tak samo jak zasadzka idealna umiejętność do bicia bossów oraz PvP. Po zakończeniu combo możemy w odpowiednim momencie podwójny lub potrójny hit umiejętności. Posiada szansę na otrucie.

Szybki Atak - Silna ofensywna umiejętność zabierający duże obrażenia.

Trująca Chmura - Umiejętność z dużą szansą na otrucie. Jedyna umiejętność, na którą prawie nie działają żadne ABSy, obrona oraz moby (wraz z Wiedźmą). Dobra umiejętność zarówno PvP, Exp oraz bicie bossów.

Krycie Się - Umiejętność dodaje bonus do zasadzki o dany procent. Pozwala nam ukryć się na określony czas. Ładuje się w 60 sekund.

Wolno Działająca Trucizna - Poruszasz się tak szybko, że na krótki moment znikasz, by następnie zaatakować przeciwnika.

Światło Gwiazd -

Ninja - Archer

Ninja Archer jest szczególnie groźny w PvP (Gracze kontra Gracze / Gracz vs. Gracz), jednak może napotkać pewne trudności w PvE (Gracze kontra Środowisko / Gracze przeciwko potworom).


Ognista Strzała - Ognista strzała zadaje bardzo duże obrażenia jednocześnie ładując się w bardzo krótki okres czasu. Umiejętność mocny w PvP, dobijający bossy.

Trująca Strzała - Trująca Strzała to mistrzowska umiejętność w otruwaniu. Umiejętność na P ma szansę 100% na otrucie. Umiejętność z dużymi obrażeniami, ale nie takimi jak ognista strzała.

Powtarzalny Strzał - Powtarzalny Strzał jest wzorowany na trzystronnym cięciu. Jego obrażenia są podobne lecz powtarzalny strzał celuje tylko w jeden cel.

Deszcz Strzał - Umiejętność najsłabsza z wszystkich. Wysyła strzały w kilka celów. Jeśli jest jeden cel inne strzały nie trafiają.

Bezszelestny Chód - Bezszelestny chód zwiększa prędkość poruszania się naszej postaci. Umiejętność ta zachwalana jest podczas ucieczek. W wersji 17.5 umiejętność została poddana modyfikacji: nie jest ograniczona do działania tylko jako tymczasowy własny-buff, (zwiększenie szybkości poruszania się użytkownika), ale także powoduje emisję mini-bomb. Mini-bomby określają to, co nazywa się eksplozją, z wpływem na promień działania . Jest to seria łatwo rozpoznawalnych eksplozji niebieskiego światła, które powodują drobne uszkodzenia w zakresie ograniczonym do bezpośredniego sąsiedztwa przeciwnika.

Iskrzące Uderzenie - Zadajesz przeciwnikowi poważne obrażenia od światła

Strzał Wichury -