Mistrz Gry

Kim jest Mistrz Gry?

Znak, który pojawia się nad głową Mistrza Gry
Mistrz Gry.gif

Mistrz Gry zajmuje się utrzymaniem porządku w grze.Jego głównym zadaniem jest kontrolowanie rozgrywki i działanie tak, żeby gra była sprawiedliwa. To właśnie do niego należy pisać w pierwszej kolejności, gdyż Mistrz Gry zajmuje się większością spraw związanych z graczami.

Podlega on pod Super Mistrza Gry serwera, do którego jest przydzielony.


Próbny Mistrz Gry.gif

Próbny Mistrz Gry zajmuje się utrzymaniem porządku w grze podobnie jak Mistrz Gry. Jego głównym zadaniem jest kontrolowanie rozgrywki i działanie tak, żeby gra była sprawiedliwa.

Podlega pod Super Mistrza Gry serwera, do którego jest przydzielony.

Każdy Mistrz Gry posiada przedrostek przed nickiem [GM].


Rekrutacja MG.gif

Obecny skład Mistrzów Gry

Serwer Carpathians (s80)
Funkcja Nick Od Adres e-mail Profil na forum
GM Equerto 08.02.2010 Equerto@metin2.pl Link
GM Fato 05.10.2016 Fato@metin2.pl Link
Serwer Polska (s702)
Funkcja Nick Od Adres e-mail Profil na forum
tGM Tachu 08.04.2020 Tachu@metin2.pl Link
Serwer Corundum (s708)
Funkcja Nick Od Adres e-mail Profil na forum
GM Utgard 26.12.2019 Utgard@metin2.pl Link
Serwer Amicicia (s713)
Funkcja Nick Od Adres e-mail Profil na forum
GM Yukio 13.06.2012 Yukio@metin2.pl Link
GM Dasha 07.06.2019 Dasha@metin2.pl Link
Serwer Carptura (s714)
Funkcja Nick Od Adres e-mail Profil na forum
GM Fato 05.10.2016 Fato@metin2.pl Link
GM Reverse 26.06.2018 Reverse@metin2.pl Link

Szept z GM'em w grze

Jak napisać na szept do GM'a?

Klikamy Lewy Shift + Enter i wpisujemy np. [GM]Larax. Zatwierdzamy i możemy już pisać (o ile GM jest online).

Lista prefixów Teamowców

Jak wygląda szept z GM'em?

Znajduje się na nim:

  • nick GM'a poprzedzony prefixem: [GM], w tym przypadku [GM]Larax,
  • po prawej stronie w tle znaczek GM (taki sam jaki ma GM nad głową),
  • każda wypowiedź GM'a poprzedzona jest nickiem z prefixem [GM],
  • tekst pisany przez GM'a jest złoty i pochylony.


GMszept.jpg


Team nigdy nie komunikuje się za pomocą różnego rodzaju komunikatorów typu GG, AQQ itp.

Widok postaci GM'a

Cechy rozpoznawcze GM'a:

  • nad głową ma widoczny napis GM,
  • znajduje się w gildii Admin,
  • posiada 120 lvl,
  • na sobie nosi Hwanga/zbroję na 105lvl +9 i 105lvl+9,
  • może być zmieniony w inną postać, która nie jest dostępna w marmurze dla graczy.


MistrzGryScreeny.jpg