Battle Royale


Event rozpocznie się na tymczasowych serwerach 27 listopada o godzinie 12:00, a zakończy się 30 listopada o godzinie 12:00Pokonuj swoich wrogów w trybie Battle Royale weź udział w walce i podbij listę rankingu. Rankingowi wymiatacze zgarniają wspaniałe nagrody!

A tak to działa

Aby wziąć udział w Battle Royale, potrzebujesz Czarne Tło.png Bilet Battle Royale.png Biletu Battle Royale. Wpisz się na listę czekających, klikając na odpowiedni przycisk eventu. Gdy tylko zbierze się wystarczająca liczba uczestników, natychmiast rozpocznie się rozgrywka.

Zasady

W Battle Royale obowiązuje kilka wyjątkowych zasad, które zapewniają równe szanse dla graczy i zachowanie fair play podczas walki:

  • Wszyscy gracze biorący udział w rozgrywce automatycznie grają tą samą klasą i nie mogą używać żadnych umiejętności.
  • Wszystkie przedmioty należące do graczy wchodzących do Strefy Walki zostają automatycznie na ten czas przechowywane. Oczywiście po zakończeniu walki gracze otrzymują swoje przedmioty z powrotem.
  • A ponieważ rozpoczynasz walkę bez wyposażenia, musisz jak najszybciej zdobyć nowe. Masz do dyspozycji różne sposoby: poszukaj na mapie skrzynek z zaopatrzeniem i wyposażeniem. Zawierają one wyposażenie lub inne przydatne przedmioty. Innym sposobem jest zabranie wyposażenia z ekwipunku pokonanych graczy.
  • W Battle Royale możesz zregenerować swoje punkt życia, zabijając innych graczy.
  • Nagrody dla zwycięzców zostają dostarczone do skrzynek pocztowych po zakończeniu eventu.

Strefy i zwycięstwa

  • Bezpieczny obszar, do którego możesz się schronić, kurczy się z upływem czasu pod wpływem pola elektrycznego. Pamiętaj więc, że musisz udać się do następnej bezpiecznej strefy, by nie doznać obrażeń wskutek bariery. W ten sposób ciągła dynamiczna akcja jest zagwarantowana!
  • Zwycięzcą zostaje ostatni z ocalałych uczestników. Po zakończeniu Battle Royale zostajesz teleportowany z powrotem do wioski, a Twój bohater powraca do uprzedniego stanu.

Nagrody i ranking