Aukcja Błyskawiczna

Wersja z dnia 23:46, 13 sty 2019 autorstwa Ardiey (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "==Informacje ogólne== System aukcji błyskawicznych umożliwia kupno atrakcyjnych przedmiotów w wyjątkowo niskiej cenie. O trwających aukcjach każdy jest informowan...")
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)

Informacje ogólne

System aukcji błyskawicznych umożliwia kupno atrakcyjnych przedmiotów w wyjątkowo niskiej cenie. O trwających aukcjach każdy jest informowany poprzez pojawiający się komunikat, w dolnym lewym rogu ekranu:
Aukcja Błyskawiczna.png


W momencie kliknięcia LICYTUJ przedmiot staje się naszą własnością: Bieżące aukcje 2.png


Zegar tyka, a cena wciąż spada. Jednak liczba sztuk jest ograniczona. W przypadku wyprzedania wszystkich przedmiotów ujrzymy: Bieżące aukcje.png


Zapowiedzi przyszłych aukcji błyskawicznych ogłaszane są na forum.


FAQ - Aukcja Błyskawiczna

Czym są aukcje błyskawiczne?
Aukcje błyskawiczne to aukcje w systemie holenderskim, czyli cena limitowanych przedmiotów jest przez określony czas stopniowo obniżana. Im dłużej trwa aukcja, tym cena jest niższa. Ceny obowiązują w walucie premium.


Jak funkcjonuje aukcja błyskawiczna?
Każda aukcja błyskawiczna trwa 15 minut. W regularnych odstępach czasu obniżana jest cena. Aukcja kończy się, gdy upływie wyznaczony czas lub oferta zostanie wyprzedana. Licznik czasu wyświetla pozostały czas, a licznik przedmiotów jeszcze dostępnych ilość sztuk. Klikając na przycisk "Licytuj" kupisz przedmiot po aktualnej cenie do wyczerpania zapasów.


Gdzie mogę sprawdzić, jaka aukcja błyskawiczna się wkrótce rozpocznie?
W pasku po lewej stronie okna możesz sprawdzić, jakie aukcje wkrótce się rozpoczną. Licznik czasu pokaże Ci, kiedy rozpoczyna się dana aukcja.


Gdzie znajdę mój wylicytowany przedmiot?
Przedmiot znajdziesz w swoim depozycje przedmiotów.


Czy mogę zwiększyć ilość sztuk przed licytacją?
Nie. Nie możesz wcześniej wybrać większej liczby sztuk. Każde kliknięcie licytuje jedną ofertę.