Wojownik/Bronie: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
m |
m |
||
| Linia 2544: | Linia 2544: | ||
|valign="top"| | |valign="top"| | ||
{| width="90px" | {| width="90px" | ||
| − | |'''[[ | + | |'''[[Ostrze Zodiaku]]''' |
|} | |} | ||
{| width="90px" | {| width="90px" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[Grafika: | + | |[[Grafika:Ostrze Zodiaku.png]]||<u>'''Cena'''</u><br><br>Niedostępne u [[NPC]] |
|} | |} | ||
Wersja z 19:58, 5 lis 2017
Spis treści
Bronie jednoręczne 1lvl - 40lvl
|
Poziom 1
|
|
Poziom 1
|
|
Poziom 5
|
|
Poziom 10
|
|
Poziom 15
|
|
Poziom 20
|
|
Poziom 25
|
|
Poziom 30
|
|
Poziom 32
|
|
Poziom 36
|
|
Poziom 40
|
Bronie jednoręczne 45lvl - 87lvl
|
Poziom 45
|
|
Poziom 50
|
|
Poziom 55
|
|
Poziom 60
|
|
Poziom 65
|
|
Poziom 65
|
|
Poziom 70
|
|
Poziom 75
|
|
Poziom 80
|
|
Poziom 87-105
|
|
Poziom 105
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Bronie dwuręczne 1 lv - 40 lv
|
Poziom 1
|
|
Poziom 5
|
|
Poziom 10
|
|
Poziom 15
|
|
Poziom 20
|
|
Poziom 25
|
|
Poziom 30
|
|
Poziom 32
|
|
Poziom 36
|
|
Poziom 40
|
Bronie dwuręczne 45lvl - 87lvl
|
Poziom 45
|
|
Poziom 50
|
|
Poziom 55
|
|
Poziom 60
|
|
Poziom 65
|
|
Poziom 65
|
|
Poziom 70
|
|
Poziom 75
|
|
Poziom 87-105
|
|
Poziom 105
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Poziom 105-115
|
| Zgłoś błąd ! |