Szarfa Mistrza (prosta): Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
m |
|||
| Linia 33: | Linia 33: | ||
!przez [[Tobół|<span style="color:#f0d9a2">Tobół</span>]] | !przez [[Tobół|<span style="color:#f0d9a2">Tobół</span>]] | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | [[Grafika: | + | | [[Grafika:Zielony haczyk.png]] |
| [[Grafika:Nie.png]] | | [[Grafika:Nie.png]] | ||
| [[Grafika:Nie.png]] | | [[Grafika:Nie.png]] | ||
| [[Grafika:Nie.png]] | | [[Grafika:Nie.png]] | ||
| − | | [[Grafika: | + | | [[Grafika:Zielony haczyk.png]] |
| [[Grafika:Nie.png]] | | [[Grafika:Nie.png]] | ||
|} | |} | ||
Wersja z 20:52, 20 mar 2015
|
Szarfa Mistrza (prosta) | ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||
| Handlowanie | Dropienie | Magazynowanie | Łączenie | ||
|---|---|---|---|---|---|
| z NPC | z Graczem | przez Tobół | |||
- Wygląd szarfy po założeniu: