Cukierek: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
m |
m |
||
| Linia 40: | Linia 40: | ||
!rowspan="2" | Łączenie | !rowspan="2" | Łączenie | ||
|- {{Hl3}} align="center" | |- {{Hl3}} align="center" | ||
| − | !z NPC | + | !z [[NPC|<span style="color:#f0d9a2">NPC</span>]] |
!z Graczem | !z Graczem | ||
| − | ! | + | !przez [[Tobół|<span style="color:#f0d9a2">Tobół</span>]] |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Plik:Zielony haczyk.png]] | | [[Plik:Zielony haczyk.png]] | ||
Wersja z 17:01, 5 lut 2014
|
Cukierek | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
| Handlowanie | Dropienie | Magazynowanie | Łączenie | ||
|---|---|---|---|---|---|
| z NPC | z Graczem | przez Tobół | |||