Kostiumy: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
m (→Kostium Pustynny) |
m (→Kostium Pustynny) |
||
| Linia 142: | Linia 142: | ||
|- | |- | ||
!{{Hl3}}|- | !{{Hl3}}|- | ||
| + | !{{Hl3}}|skąd | ||
!{{Hl3}}|żeński | !{{Hl3}}|żeński | ||
!{{Hl3}}|męski | !{{Hl3}}|męski | ||
| Linia 147: | Linia 148: | ||
|- | |- | ||
|align="center"|Kostium Pustynny | |align="center"|Kostium Pustynny | ||
| − | |[[ | + | | |
| − | |[[ | + | * [[Plik:Skrzynia Burzy Pustynnej.png|25px]] [[Skrzynia Burzy Pustynnej]] |
| − | |[[ | + | | [[Plik:Pustynna Bojowniczka.png|center]] |
| + | | [[Plik:Pustynny Bojownik.png|center]] | ||
| + | | [[Plik:Kostium Pustynny w grze.png|center|border|250px]] | ||
|} | |} | ||
Wersja z 18:12, 25 paź 2012
Kostium Bokserski
| Kostium Bokserski | żeński | męski |
|---|---|---|
| Brazylia | ||
| Niemcy | ||
| Olimpia | ||
| Turcja | ||
| Rumunia | ||
| Francja | ||
| Włochy | ||
| Polska | ||
| Hiszpania |
Kostium Piłkarski
| Kostium Piłkarski | żeński | męski |
|---|---|---|
| Brazylia | ||
| Niemcy | ||
| Olimpia | ||
| Turcja | ||
| Rumunia | ||
| Francja | ||
| Włochy | ||
| Polska | ||
| Hiszpania |
Kostium Szermierski
| Kostium Szermierski | żeński | męski |
|---|---|---|
| Brazylia | ||
| Niemcy | ||
| Olimpia | ||
| Turcja | ||
| Rumunia | ||
| Francja | ||
| Włochy | ||
| Polska | ||
| Hiszpania |
Kostium Pustynny
| - | skąd | żeński | męski | w grze |
|---|---|---|---|---|
| Kostium Pustynny |