Marmur-lista: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
m |
m |
||
| Linia 46: | Linia 46: | ||
| <center>??</center> | | <center>??</center> | ||
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[Niedźw.]] |
| <center>12</center> | | <center>12</center> | ||
| <center>??</center> | | <center>??</center> | ||