Grafik: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
m |
m |
||
| Linia 110: | Linia 110: | ||
|align="center"|{{Forum|user=152634}} | |align="center"|{{Forum|user=152634}} | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Użytkownik: | + | |[[Użytkownik:Amelia|Amelia]] |
|align="center"|29.04.2010r. | |align="center"|29.04.2010r. | ||
|align="center"|{{Forum|user=51058}} | |align="center"|{{Forum|user=51058}} | ||
Wersja z 20:22, 28 sie 2010
Spis treści
Czym się zajmuje Grafik i ich Opiekun?
Grafik (Graphic) - częściowo należy do Teamu (jest jego wsparciem). Zadaniem każdego Grafika jest tworzenie odpowiednich grafik na forum (awatary, sygnatury) innym userom oraz zleceń teamowych.
Opiekun Grafików - Moderator Forum, który zajmuje się rekrutacją nowych Grafików, ocenia pracę Grafików oraz pełni nadzór merytoryczny nad Grafikami.
Rekrutacja Grafików
Plik:Przycisk4.gif OTWARTA
Masz zdolności graficzne? Chcesz zostać Grafikiem forum Metin2.pl? Złóż podanie już teraz!
Więcej informacji ---> http://board.metin2.pl/index.php?page=Thread&threadID=940663
Aktualny Opiekun Grafików
Poprzedni Opiekunowie
|