Tombola 2019 - edycja wiosenna: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
(→Wygrana dnia) |
(→Symbole Szczęścia) |
||
| Linia 211: | Linia 211: | ||
|- | |- | ||
| Align = "center" | 45 | | Align = "center" | 45 | ||
| − | | | + | |Kamień Rytualny |
|- | |- | ||
| Align = "center" | 40-44 | | Align = "center" | 40-44 | ||
| − | | | + | |{{ti|Brans. z kości smoka}} (2h) |
|- | |- | ||
| Align = "center" | 37-39 | | Align = "center" | 37-39 | ||
| − | | | + | |{{ti|Brans. z kości tygrysa}} (2h) |
|- | |- | ||
| Align = "center" | 35-36 | | Align = "center" | 35-36 | ||
| − | | | + | |{{ti|Kolczyk z kości tygrysa}} (2h) |
|- | |- | ||
| Align = "center" | 33-34 | | Align = "center" | 33-34 | ||
| − | | | + | |{{ti|Kolczyk z kości smoka}} (2h) |
|- | |- | ||
| Align = "center" | 31-32 | | Align = "center" | 31-32 | ||
| − | | | + | |{{ti|Dwutlenek Tytanu}} |
|- | |- | ||
| Align = "center" | 30 | | Align = "center" | 30 | ||
| − | | | + | |{{ti|Spirala Czasu (30%)}} |
|- | |- | ||
| Align = "center" | 28-29 | | Align = "center" | 28-29 | ||
| − | | | + | |{{ti|Spirala Czasu (20%)}} |
|- | |- | ||
| Align = "center" | 27 | | Align = "center" | 27 | ||
| − | | | + | |{{ti|Spirala Czasu (10%)}} |
|- | |- | ||
| Align = "center" | 25-26 | | Align = "center" | 25-26 | ||
| − | | | + | |{{ti|Znak Strażnika}} |
|} | |} | ||
| | | | ||
| Linia 247: | Linia 247: | ||
|- | |- | ||
| Align = "center" | 24 | | Align = "center" | 24 | ||
| − | | | + | |{{ti|Biała Perła}} |
|- | |- | ||
| Align = "center" | 21-23 | | Align = "center" | 21-23 | ||
| − | | | + | |{{ti|Niebieska Perła}} |
|- | |- | ||
| Align = "center" | 18-20 | | Align = "center" | 18-20 | ||
| − | | | + | |{{ti|Krwawa Perła}} |
|- | |- | ||
| Align = "center" | 16-17 | | Align = "center" | 16-17 | ||
| − | | | + | |{{ti|Magiczne Nasiona}} |
|- | |- | ||
| Align = "center" | 14-15 | | Align = "center" | 14-15 | ||
| − | | | + | |{{ti|Piasek Kwarcowy}} |
|- | |- | ||
| Align = "center" | 12-13 | | Align = "center" | 12-13 | ||
| − | | | + | |{{ti|Atak Boga Smoków}} |
|- | |- | ||
| Align = "center" | 11 | | Align = "center" | 11 | ||
| − | | | + | |{{ti|Życie Boga Smoków}} |
|- | |- | ||
| Align = "center" | 9-10 | | Align = "center" | 9-10 | ||
| − | | | + | |{{ti|Pierścień Teleportacji}} |
|- | |- | ||
| Align = "center" | 6-8 | | Align = "center" | 6-8 | ||
| − | | | + | |{{ti|Kość Palca}} |
|- | |- | ||
| Align = "center" | 1-5 | | Align = "center" | 1-5 | ||
| − | | | + | |{{ti|Kamień Duchowy}} |
|} | |} | ||
|} | |} | ||