Zespół Metin2Wiki: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
| Linia 12: | Linia 12: | ||
|[[Administrator Wiki]] | |[[Administrator Wiki]] | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Grafika: | + | |[[Grafika:Opiekun_Wiki.gif]] |
|[[Super Redaktor Wiki]] | |[[Super Redaktor Wiki]] | ||
|- | |- | ||