Kamień Płomienia: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
m (nie mam pewności tylko co do łączenia, ale dziś się dowiem i ewentualnie poprawie jak jest źle.) |
m |
||
| Linia 48: | Linia 48: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Plik:Nie.png]] | | [[Plik:Nie.png]] | ||
| − | | [[Plik: | + | | [[Plik:Zielony haczyk.png]] |
| − | | [[Plik: | + | | [[Plik:Zielony haczyk.png]] |
| − | | [[Plik: | + | | [[Plik:Zielony haczyk.png]] |
| − | | [[Plik: | + | | [[Plik:Zielony haczyk.png]] |
| − | | [[Plik: | + | | [[Plik:Zielony haczyk.png]] |
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||