Pas Runiczny: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
| Linia 36: | Linia 36: | ||
| 100.000 [[Yang]] | | 100.000 [[Yang]] | ||
10x [[Plik:Odłamek Energii.png|25px]] [[Odłamek Energii]] | 10x [[Plik:Odłamek Energii.png|25px]] [[Odłamek Energii]] | ||
| − | | 1% | + | | +1% |
| 1 | | 1 | ||
|- | |- | ||
| Linia 42: | Linia 42: | ||
| 125.000 [[Yang]] | | 125.000 [[Yang]] | ||
15x [[Plik:Odłamek Energii.png|25px]] [[Odłamek Energii]] | 15x [[Plik:Odłamek Energii.png|25px]] [[Odłamek Energii]] | ||
| − | | 1% | + | | +1% |
| 1 | | 1 | ||
|- | |- | ||
| Linia 48: | Linia 48: | ||
| 150.000 [[Yang]] | | 150.000 [[Yang]] | ||
20x [[Plik:Odłamek Energii.png|25px]] [[Odłamek Energii]] | 20x [[Plik:Odłamek Energii.png|25px]] [[Odłamek Energii]] | ||
| − | | 1% | + | | +1% |
| 2 | | 2 | ||
|- | |- | ||
| Linia 54: | Linia 54: | ||
| 180.000 [[Yang]] | | 180.000 [[Yang]] | ||
30x [[Plik:Odłamek Energii.png|25px]] [[Odłamek Energii]] | 30x [[Plik:Odłamek Energii.png|25px]] [[Odłamek Energii]] | ||
| − | | 2% | + | | +2% |
| 2 | | 2 | ||
|- | |- | ||
| Linia 60: | Linia 60: | ||
| 225.000 [[Yang]] | | 225.000 [[Yang]] | ||
45x [[Plik:Odłamek Energii.png|25px]] [[Odłamek Energii]] | 45x [[Plik:Odłamek Energii.png|25px]] [[Odłamek Energii]] | ||
| − | | 2% | + | | +2% |
| 4 | | 4 | ||
|- | |- | ||
| Linia 66: | Linia 66: | ||
| 270.000 [[Yang]] | | 270.000 [[Yang]] | ||
65x [[Plik:Odłamek Energii.png|25px]] [[Odłamek Energii]] | 65x [[Plik:Odłamek Energii.png|25px]] [[Odłamek Energii]] | ||
| − | | 2% | + | | +2% |
| 6 | | 6 | ||
|- | |- | ||
| Linia 72: | Linia 72: | ||
| 320.000 [[Yang]] | | 320.000 [[Yang]] | ||
95x [[Plik:Odłamek Energii.png|25px]] [[Odłamek Energii]] | 95x [[Plik:Odłamek Energii.png|25px]] [[Odłamek Energii]] | ||
| − | | 3% | + | | +3% |
| 9 | | 9 | ||
|- | |- | ||
| Linia 78: | Linia 78: | ||
| 400.000 [[Yang]] | | 400.000 [[Yang]] | ||
140x [[Plik:Odłamek Energii.png|25px]] [[Odłamek Energii]] | 140x [[Plik:Odłamek Energii.png|25px]] [[Odłamek Energii]] | ||
| − | | 4% | + | | +4% |
| 12 | | 12 | ||
|- | |- | ||
| Linia 84: | Linia 84: | ||
| 500.000 [[Yang]] | | 500.000 [[Yang]] | ||
200x [[Plik:Odłamek Energii.png|25px]] [[Odłamek Energii]] | 200x [[Plik:Odłamek Energii.png|25px]] [[Odłamek Energii]] | ||
| − | | 5% | + | | +5% |
| 16 | | 16 | ||
|- | |- | ||