Ninja/Hełmy: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
m (Poprawa wprowadzonej przed chwilą poprawki.) |
m (zamienił w treści „Maska(.*)kolcza” na „Maska Kolcza”) |
||
| Linia 51: | Linia 51: | ||
{| width="90px" | {| width="90px" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[Grafika: | + | |[[Grafika:Maska Kolcza.jpg]]||<u>'''Cena'''</u><br><br>Niedostępny u [[NPC]] |
|} | |} | ||