Przedmioty: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
m (→Wyposażenie) |
m (zamienił w treści „Bezduszny Se-Rang” na „Bezduszna Se-Rang”) |
||
| Linia 492: | Linia 492: | ||
| [[Grafika:Krem_do_twarzy.jpg]] | | [[Grafika:Krem_do_twarzy.jpg]] | ||
| [[Krem Do Twarzy]] | | [[Krem Do Twarzy]] | ||
| − | | [[ | + | | [[Bezduszna Se-Rang]], [[Se-Rang]], [[Jin-Hee]], [[Srebrna Szkatułka +]] |
| Krem używany zazwyczaj przez kobiety. Ma właściwości odmładzające. | | Krem używany zazwyczaj przez kobiety. Ma właściwości odmładzające. | ||
|- | |- | ||