Kalendarz Adwentowy/2021: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
(→Nagrody) |
(→Nagrody) |
||
| Linia 57: | Linia 57: | ||
|13.12.2020|| {{ti|Mikstura Mądrości}} 3h (x3) | |13.12.2020|| {{ti|Mikstura Mądrości}} 3h (x3) | ||
|- | |- | ||
| − | |14.12.2020|| {{ti|Pierścień Hydry}} | + | |14.12.2020|| {{ti|Pierścień Hydry}} |
|- | |- | ||
|15.12.2020|| {{ti|Szkatuła na Biżuterię}} | |15.12.2020|| {{ti|Szkatuła na Biżuterię}} | ||
| Linia 73: | Linia 73: | ||
|21.12.2020|| {{ti|Odżywka}} (x3) | |21.12.2020|| {{ti|Odżywka}} (x3) | ||
|- | |- | ||
| − | |22.12.2020|| | + | |22.12.2020|| {{ti|Pierścień Hydry}} |
|- | |- | ||
|23.12.2020|| | |23.12.2020|| | ||