Kalendarz Adwentowy/2020: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
(→Nagrody) |
(→Nagrody) |
||
| Linia 112: | Linia 112: | ||
|19.12.2020|| {{ti|Eliksir Księżyca (Ś)}}<br>{{ti|Eliksir Słońca (Ś)}}<br>{{ti|Obrona Boga Smoków}} x3<br>{{ti|Atak Boga Smoków}} x3<br>{{ti|Amulet Strażników}} (3d) | |19.12.2020|| {{ti|Eliksir Księżyca (Ś)}}<br>{{ti|Eliksir Słońca (Ś)}}<br>{{ti|Obrona Boga Smoków}} x3<br>{{ti|Atak Boga Smoków}} x3<br>{{ti|Amulet Strażników}} (3d) | ||
|- style="background:#ff9900;" | |- style="background:#ff9900;" | ||
| − | |20.12.2020|| | + | |20.12.2020|| {{ti|Osobisty Sklepik Premium}} (1d) |
|- | |- | ||
|21.12.2020|| | |21.12.2020|| | ||