System Gaya: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
m (poprawka linku ;) wcześniejszy ze zwojem zręczności nie działał :-)) |
|||
| Linia 171: | Linia 171: | ||
|{{ti|Krwisty Kamień}}|| 171 Gaya | |{{ti|Krwisty Kamień}}|| 171 Gaya | ||
|- | |- | ||
| − | |{{ti| | + | |{{ti|Kula Błogosławieństwa}} (B)|| 996 Gaya |
|- | |- | ||
|{{ti|Świadectwo Zmiany}}|| 139 Gaya | |{{ti|Świadectwo Zmiany}}|| 139 Gaya | ||
Wersja z 12:36, 22 kwi 2019
|
|
