Wsparcie zespołu: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
| Linia 13: | Linia 13: | ||
|- | |- | ||
|[[Grafika:Rangametinews.png]] | |[[Grafika:Rangametinews.png]] | ||
| − | |[[Redakcja | + | |[[Redakcja Metinews]] |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||
[[Kategoria:Informacje]] | [[Kategoria:Informacje]] | ||
Wersja z 10:40, 2 wrz 2016

Do Wsparcia Zespołu należą:
| Obrazek | Ranga |
|---|---|
| Grafik | |
| Redakcja Metinews |