Test12345: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Porzadkowy (dyskusja | edycje) (Aktualizacja listy) |
Porzadkowy (dyskusja | edycje) (Aktualizacja listy) |
||
| Linia 5: | Linia 5: | ||
|- | |- | ||
|Kembix | |Kembix | ||
| − | |Oren | + | |-Oren |
| − | |Breid | + | |-Breid |
| − | |Rook | + | |-Rook |
| − | |Yuichi | + | |-Yuichi |
| − | |Inouse | + | |-Inouse |
| − | |Kyoji | + | |-Kyoji |
| − | |Inadis | + | |-Inadis |
| − | |Ryotaro | + | |-Ryotaro |
| − | |Eladan | + | |-Eladan |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 22:11, 23 sty 2014
Komisja rekrutacyjna:
| Nick |
|---|
| Kembix |