Smoczy Onyks: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
(ukończenie próbnego surowego onyksu z ss) |
m |
||
| Linia 2: | Linia 2: | ||
[[Kategoria:Informacje]] | [[Kategoria:Informacje]] | ||
{{Pasek|de=Drachenonyx}} | {{Pasek|de=Drachenonyx}} | ||
| − | + | [[Plik:Surowe smocze onyksy.jpg]]'''Surowy Smoczy Onyks''' | |
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! Jasność !! Poziom !! Bonus !! Dodatkowy Bonus | ! Jasność !! Poziom !! Bonus !! Dodatkowy Bonus | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | [[Plik:Surowy Smoczy Onyks Mętny (34 x 31).jpg|25px]] Mętny || +0 || Witalność +1 || - |
|- | |- | ||
| − | | Mętny || +1 || Witalność +1 || | + | | Mętny || +1 || Witalność +1 || - |
|- | |- | ||
| − | | Mętny || +2 || Witalność +1 || | + | | Mętny || +2 || Witalność +1 || - |
|- | |- | ||
| − | | | + | | [[Plik:Surowy Smoczy Onyks Przejrzysty (31 x 29).jpg|25px]] Przejrzysty || +0 || Witalność +1 || - |
|- | |- | ||
| − | | Przejrzysty || +1 || Witalność +1 || | + | | Przejrzysty || +1 || Witalność +1 || - |
|- | |- | ||
| − | | Przejrzysty || +2 || Witalność +1 || | + | | Przejrzysty || +2 || Witalność +1 || - |
|- | |- | ||
| − | | | + | | [[Plik:Surowy Smoczy Onyks Znakomity (34 x 30).jpg|25px]] Znakomity || +0 || Witalność +1 || - |
|- | |- | ||
| − | | Znakomity || +1 || Witalność +1 || | + | | Znakomity || +1 || Witalność +1 || - |
|- | |- | ||
| − | | Znakomity || +2 || Witalność +1 || | + | | Znakomity || +2 || Witalność +1 || - |
|- | |- | ||
| − | | Znakomity || +3 || Witalność +1 || | + | | Znakomity || +3 || Witalność +1 || - |
|- | |- | ||
| − | | | + | | [[Plik:Surowy Smoczy Onyks Błyszczący (35 x 29).jpg|25px]] Błyszczący || +0 || Witalność +1 || - |
|- | |- | ||
| − | | Błyszczący || +1 || Witalność +1 || | + | | Błyszczący || +1 || Witalność +1 || - |
|- | |- | ||
| − | | Błyszczący || +2 || Witalność +1 || | + | | Błyszczący || +2 || Witalność +1 || - |
|- | |- | ||
| − | | Błyszczący || +3 || Witalność +1 || | + | | Błyszczący || +3 || Witalność +1 || - |
|- | |- | ||
| − | | | + | | [[Plik:Surowy Smoczy Onyks Doskonały (33 x 30).jpg|25px]] Doskonały || +0 || Witalność +1 || - |
|- | |- | ||
| − | | Doskonały || +1 || Witalność +1 || | + | | Doskonały || +1 || Witalność +1 || - |
|- | |- | ||
| − | | Doskonały || +2 || Witalność +1 || | + | | Doskonały || +2 || Witalność +1 || - |
|- | |- | ||
| − | | Doskonały || +3 || Witalność +1 || | + | | Doskonały || +3 || Witalność +1 || - |
|- | |- | ||
| − | | Doskonały || +4 || Witalność +1 || | + | | Doskonały || +4 || Witalność +1 || - |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 14:31, 13 cze 2013
| Jasność | Poziom | Bonus | Dodatkowy Bonus |
|---|---|---|---|
| 25px Mętny | +0 | Witalność +1 | - |
| Mętny | +1 | Witalność +1 | - |
| Mętny | +2 | Witalność +1 | - |
| 25px Przejrzysty | +0 | Witalność +1 | - |
| Przejrzysty | +1 | Witalność +1 | - |
| Przejrzysty | +2 | Witalność +1 | - |
| 25px Znakomity | +0 | Witalność +1 | - |
| Znakomity | +1 | Witalność +1 | - |
| Znakomity | +2 | Witalność +1 | - |
| Znakomity | +3 | Witalność +1 | - |
| 25px Błyszczący | +0 | Witalność +1 | - |
| Błyszczący | +1 | Witalność +1 | - |
| Błyszczący | +2 | Witalność +1 | - |
| Błyszczący | +3 | Witalność +1 | - |
| 25px Doskonały | +0 | Witalność +1 | - |
| Doskonały | +1 | Witalność +1 | - |
| Doskonały | +2 | Witalność +1 | - |
| Doskonały | +3 | Witalność +1 | - |
| Doskonały | +4 | Witalność +1 | - |
Szlifowany Smoczy Onyks
| Jasność | Poziom | Bonus | Dodatkowy Bonus od 0 do 1 |
|---|---|---|---|
| Mętny | +0 | Witalność +1 | Szansa na uniknięcie strzał 1% lub odporność na przeszywające uderzenie 1% lub odporność na trafienia krytyczne 1% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 1% |
| Mętny | +1 | Witalność +1 | Szansa na uniknięcie strzał 1% lub odporność na przeszywające uderzenie 1% lub odporność na trafienia krytyczne 1% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 1% |
| Mętny | +2 | Witalność +1 | Szansa na uniknięcie strzał 1% lub odporność na przeszywające uderzenie 1% lub odporność na trafienia krytyczne 1% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 1% |
| Mętny | +3 | Witalność +1 | Szansa na uniknięcie strzał 1% lub odporność na przeszywające uderzenie 1% lub odporność na trafienia krytyczne 1% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 1% |
| Przejrzysty | +0 | Witalność +1 | Szansa na uniknięcie strzał 1% lub odporność na przeszywające uderzenie 1% lub odporność na trafienia krytyczne 1% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 1% |
| Przejrzysty | +1 | Witalność +1 | Szansa na uniknięcie strzał 1% lub odporność na przeszywające uderzenie 1% lub odporność na trafienia krytyczne 1% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 1% |
| Przejrzysty | +2 | Witalność +1 | Szansa na uniknięcie strzał 1% lub odporność na przeszywające uderzenie 1% lub odporność na trafienia krytyczne 1% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 1% |
| Przejrzysty | +3 | Witalność +1 | Szansa na uniknięcie strzał 1% lub odporność na przeszywające uderzenie 1% lub odporność na trafienia krytyczne 1% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 1% |
| Znakomity | +0 | Witalność +1 | Szansa na uniknięcie strzał 1% lub odporność na przeszywające uderzenie 1% lub odporność na trafienia krytyczne 1% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 1% |
| Znakomity | +1 | Witalność +1 | Szansa na uniknięcie strzał 1% lub odporność na przeszywające uderzenie 1% lub odporność na trafienia krytyczne 1% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 1% |
| Znakomity | +2 | Witalność +1 | Szansa na uniknięcie strzał 1% lub odporność na przeszywające uderzenie 1% lub odporność na trafienia krytyczne 1% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 1% |
| Znakomity | +3 | Witalność +1 | Szansa na uniknięcie strzał 1% lub odporność na przeszywające uderzenie 1% lub odporność na trafienia krytyczne 1% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 1% |
| Błyszczący | +0 | Witalność +1 | Szansa na uniknięcie strzał 1% lub odporność na przeszywające uderzenie 1% lub odporność na trafienia krytyczne 1% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 1% |
| Błyszczący | +1 | Witalność +1 | Szansa na uniknięcie strzał 1% lub odporność na przeszywające uderzenie 1% lub odporność na trafienia krytyczne 1% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 1% |
| Błyszczący | +2 | Witalność +1 | Szansa na uniknięcie strzał 1% lub odporność na przeszywające uderzenie 1% lub odporność na trafienia krytyczne 1% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 1% |
| Błyszczący | +3 | Witalność +2 | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Błyszczący | +4 | Witalność +2 | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Doskonały | +0 | Witalność +1 | Szansa na uniknięcie strzał 1% lub odporność na przeszywające uderzenie 1% lub odporność na trafienia krytyczne 1% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 1% |
| Doskonały | +1 | Witalność +1 | Szansa na uniknięcie strzał 1% lub odporność na przeszywające uderzenie 1% lub odporność na trafienia krytyczne 1% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 1% |
| Doskonały | +2 | Witalność +2 | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Doskonały | +3 | Witalność +2 | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Doskonały | +4 | Witalność +2 | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
Rzadki Smoczy Onyks
| Jasność | Poziom | Bonus | Dodatkowy Bonus od 0 do 2 |
|---|---|---|---|
| Mętny | +0 | Witalność +1 | Szansa na uniknięcie strzał 1% lub odporność na przeszywające uderzenie 1% lub odporność na trafienia krytyczne 1% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 1% |
| Mętny | +1 | Witalność +1 | Szansa na uniknięcie strzał 1% lub odporność na przeszywające uderzenie 1% lub odporność na trafienia krytyczne 1% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 1% |
| Mętny | +2 | Witalność +1 | Szansa na uniknięcie strzał 1% lub odporność na przeszywające uderzenie 1% lub odporność na trafienia krytyczne 1% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 1% |
| Mętny | +3 | Witalność +2 | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Mętny | +4 | Witalność +2 | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Przejrzysty | +0 | Witalność +1 | Szansa na uniknięcie strzał 1% lub odporność na przeszywające uderzenie 1% lub odporność na trafienia krytyczne 1% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 1% |
| Przejrzysty | +1 | Witalność +1 | Szansa na uniknięcie strzał 1% lub odporność na przeszywające uderzenie 1% lub odporność na trafienia krytyczne 1% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 1% |
| Przejrzysty | +2 | Witalność +2 | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Przejrzysty | +3 | Witalność +2 | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Przejrzysty | +4 | Witalność +2 | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Znakomity | +0 | Witalność +1 | Szansa na uniknięcie strzał 1% lub odporność na przeszywające uderzenie 1% lub odporność na trafienia krytyczne 1% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 1% |
| Znakomity | +1 | Witalność +2 | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Znakomity | +2 | Witalność +2 | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Znakomity | +3 | Witalność +2 | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Znakomity | +4 | Witalność +3 | Szansa na uniknięcie strzał 3% lub odporność na przeszywające uderzenie 3% lub odporność na trafienia krytyczne 3% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 3% |
| Błyszczący | +0 | Witalność +2 | Szansa na uniknięcie strzał 1% lub odporność na przeszywające uderzenie 1% lub odporność na trafienia krytyczne 1% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 1% |
| Błyszczący | +1 | Witalność +2 | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Błyszczący | +2 | Witalność +2 | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Błyszczący | +3 | Witalność +3 | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Błyszczący | +4 | Witalność +3 | Szansa na uniknięcie strzał 3% lub odporność na przeszywające uderzenie 3% lub odporność na trafienia krytyczne 3% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 3% |
| Doskonały | +0 | Witalność +2 | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Doskonały | +1 | Witalność +2 | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Doskonały | +2 | Witalność +3 | Szansa na uniknięcie strzał 3% lub odporność na przeszywające uderzenie 3% lub odporność na trafienia krytyczne 3% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 3% |
| Doskonały | +3 | Witalność +3 | Szansa na uniknięcie strzał 3% lub odporność na przeszywające uderzenie 3% lub odporność na trafienia krytyczne 3% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 3% |
| Doskonały | +4 | Witalność +4 | Szansa na uniknięcie strzał 4% lub odporność na przeszywające uderzenie 4% lub odporność na trafienia krytyczne 4% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 4% |
Antyczny Smoczy Onyks
| Jasność | Poziom | Bonus1 | Bonus2 | Dodatkowy Bonus od 0 do 2 |
|---|---|---|---|---|
| Mętny | +0 | Witalność +1 | Odporność na mrok 1% | Szansa na uniknięcie strzał 1% lub odporność na przeszywające uderzenie 1% lub odporność na trafienia krytyczne 1% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 1% |
| Mętny | +1 | Witalność +2 | Odporność na mrok 2% | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Mętny | +2 | Witalność +2 | Odporność na mrok 2% | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Mętny | +3 | Witalność +2 | Odporność na mrok 2% | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Mętny | +4 | Witalność +2 | Odporność na mrok 2% | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Przejrzysty | +0 | Witalność +2 | Odporność na mrok 2% | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Przejrzysty | +1 | Witalność +2 | Odporność na mrok 2% | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Przejrzysty | +2 | Witalność +2 | Odporność na mrok 2% | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Przejrzysty | +3 | Witalność +2 | Odporność na mrok 2% | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Przejrzysty | +4 | Witalność +3 | Odporność na mrok 3% | Szansa na uniknięcie strzał 3% lub odporność na przeszywające uderzenie 3% lub odporność na trafienia krytyczne 3% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 3% |
| Znakomity | +0 | Witalność +2 | Odporność na mrok 2% | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Znakomity | +1 | Witalność +2 | Odporność na mrok 2% | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Znakomity | +2 | Witalność +2 | Odporność na mrok 2% | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Znakomity | +3 | Witalność +3 | Odporność na mrok 3% | Szansa na uniknięcie strzał 3% lub odporność na przeszywające uderzenie 3% lub odporność na trafienia krytyczne 3% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 3% |
| Znakomity | +4 | Witalność +4 | Odporność na mrok 4% | Szansa na uniknięcie strzał 4% lub odporność na przeszywające uderzenie 4% lub odporność na trafienia krytyczne 4% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 4% |
| Błyszczący | +0 | Witalność +2 | Odporność na mrok 2% | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Błyszczący | +1 | Witalność +2 | Odporność na mrok 2% | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Błyszczący | +2 | Witalność +3 | Odporność na mrok 3% | Szansa na uniknięcie strzał 3% lub odporność na przeszywające uderzenie 3% lub odporność na trafienia krytyczne 3% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 3% |
| Błyszczący | +3 | Witalność +4 | Odporność na mrok 4% | Szansa na uniknięcie strzał 4% lub odporność na przeszywające uderzenie 4% lub odporność na trafienia krytyczne 4% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 4% |
| Błyszczący | +4 | Witalność +4 | Odporność na mrok 4% | Szansa na uniknięcie strzał 4% lub odporność na przeszywające uderzenie 4% lub odporność na trafienia krytyczne 4% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 4% |
| Doskonały | +0 | Witalność +2 | Odporność na mrok 2% | Szansa na uniknięcie strzał 2% lub odporność na przeszywające uderzenie 2% lub odporność na trafienia krytyczne 2% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 2% |
| Doskonały | +1 | Witalność +3 | Odporność na mrok 3% | Szansa na uniknięcie strzał 3% lub odporność na przeszywające uderzenie 3% lub odporność na trafienia krytyczne 3% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 3% |
| Doskonały | +2 | Witalność +4 | Odporność na mrok 4% | Szansa na uniknięcie strzał 4% lub odporność na przeszywające uderzenie 4% lub odporność na trafienia krytyczne 4% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 4% |
| Doskonały | +3 | Witalność +4 | Odporność na mrok 4% | Szansa na uniknięcie strzał 4% lub odporność na przeszywające uderzenie 4% lub odporność na trafienia krytyczne 4% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 4% |
| Doskonały | +4 | Witalność +4 | Odporność na mrok 4% | Szansa na uniknięcie strzał 4% lub odporność na przeszywające uderzenie 4% lub odporność na trafienia krytyczne 4% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 4% |
| Doskonały | +5 | Witalność +8 | Odporność na mrok 8% | Szansa na uniknięcie strzał 8% lub odporność na przeszywające uderzenie 8% lub odporność na trafienia krytyczne 8% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 8% |
Legendarny Smoczy Onyks
| Jasność | Poziom | Bonus1 | Bonus2 | Dodatkowy Bonus od 0 do 2 |
|---|---|---|---|---|
| Mętny | +0 | Witalność +3 | Odporność na mrok 3% | Szansa na uniknięcie strzał 3% lub odporność na przeszywające uderzenie 3% lub odporność na trafienia krytyczne 3% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 3% |
| Mętny | +1 | Witalność +4 | Odporność na mrok 4% | Szansa na uniknięcie strzał 4% lub odporność na przeszywające uderzenie 4% lub odporność na trafienia krytyczne 4% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 4% |
| Mętny | +2 | Witalność +4 | Odporność na mrok 4% | Szansa na uniknięcie strzał 4% lub odporność na przeszywające uderzenie 4% lub odporność na trafienia krytyczne 4% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 4% |
| Mętny | +3 | Witalność +5 | Odporność na mrok 5% | Szansa na uniknięcie strzał 5% lub odporność na przeszywające uderzenie 5% lub odporność na trafienia krytyczne 5% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 5% |
| Mętny | +4 | Witalność +5 | Odporność na mrok 5% | Szansa na uniknięcie strzał 5% lub odporność na przeszywające uderzenie 5% lub odporność na trafienia krytyczne 5% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 5% |
| Przejrzysty | +0 | Witalność +4 | Odporność na mrok 4% | Szansa na uniknięcie strzał 4% lub odporność na przeszywające uderzenie 4% lub odporność na trafienia krytyczne 4% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 4% |
| Przejrzysty | +1 | Witalność +4 | Odporność na mrok 4% | Szansa na uniknięcie strzał 4% lub odporność na przeszywające uderzenie 4% lub odporność na trafienia krytyczne 4% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 4% |
| Przejrzysty | +2 | Witalność +5 | Odporność na mrok 5% | Szansa na uniknięcie strzał 5% lub odporność na przeszywające uderzenie 5% lub odporność na trafienia krytyczne 5% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 5% |
| Przejrzysty | +3 | Witalność +5 | Odporność na mrok 5% | Szansa na uniknięcie strzał 5% lub odporność na przeszywające uderzenie 5% lub odporność na trafienia krytyczne 5% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 5% |
| Przejrzysty | +4 | Witalność +6 | Odporność na mrok 6% | Szansa na uniknięcie strzał 6% lub odporność na przeszywające uderzenie 6% lub odporność na trafienia krytyczne 6% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 6% |
| Znakomity | +0 | Witalność +4 | Odporność na mrok 4% | Szansa na uniknięcie strzał 4% lub odporność na przeszywające uderzenie 4% lub odporność na trafienia krytyczne 4% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 4% |
| Znakomity | +1 | Witalność +5 | Odporność na mrok 5% | Szansa na uniknięcie strzał 5% lub odporność na przeszywające uderzenie 5% lub odporność na trafienia krytyczne 5% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 5% |
| Znakomity | +2 | Witalność +5 | Odporność na mrok 5% | Szansa na uniknięcie strzał 5% lub odporność na przeszywające uderzenie 5% lub odporność na trafienia krytyczne 5% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 5% |
| Znakomity | +3 | Witalność +6 | Odporność na mrok 6% | Szansa na uniknięcie strzał 6% lub odporność na przeszywające uderzenie 6% lub odporność na trafienia krytyczne 6% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 6% |
| Znakomity | +4 | Witalność +7 | Odporność na mrok 7% | Szansa na uniknięcie strzał 7% lub odporność na przeszywające uderzenie 7% lub odporność na trafienia krytyczne 7% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 7% |
| Błyszczący | +0 | Witalność +5 | Odporność na mrok 5% | Szansa na uniknięcie strzał 5% lub odporność na przeszywające uderzenie 5% lub odporność na trafienia krytyczne 5% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 5% |
| Błyszczący | +1 | Witalność +5 | Odporność na mrok 5% | Szansa na uniknięcie strzał 5% lub odporność na przeszywające uderzenie 5% lub odporność na trafienia krytyczne 5% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 5% |
| Błyszczący | +2 | Witalność +6 | Odporność na mrok 6% | Szansa na uniknięcie strzał 6% lub odporność na przeszywające uderzenie 6% lub odporność na trafienia krytyczne 6% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 6% |
| Błyszczący | +3 | Witalność +7 | Odporność na mrok 7% | Szansa na uniknięcie strzał 7% lub odporność na przeszywające uderzenie 7% lub odporność na trafienia krytyczne 7% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 7% |
| Błyszczący | +4 | Witalność +8 | Odporność na mrok 8% | Szansa na uniknięcie strzał 8% lub odporność na przeszywające uderzenie 8% lub odporność na trafienia krytyczne 8% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 8% |
| Błyszczący | +5 | Witalność +9 | Odporność na mrok 9% | Szansa na uniknięcie strzał 9% lub odporność na przeszywające uderzenie 9% lub odporność na trafienia krytyczne 9% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 9% |
| Doskonały | +0 | Witalność +5 | Odporność na mrok 5% | Szansa na uniknięcie strzał 5% lub odporność na przeszywające uderzenie 5% lub odporność na trafienia krytyczne 5% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 5% |
| Doskonały | +1 | Witalność +6 | Odporność na mrok 6% | Szansa na uniknięcie strzał 6% lub odporność na przeszywające uderzenie 6% lub odporność na trafienia krytyczne 6% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 6% |
| Doskonały | +2 | Witalność +7 | Odporność na mrok 7% | Szansa na uniknięcie strzał 7% lub odporność na przeszywające uderzenie 7% lub odporność na trafienia krytyczne 7% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 7% |
| Doskonały | +3 | Witalność +8 | Odporność na mrok 8% | Szansa na uniknięcie strzał 8% lub odporność na przeszywające uderzenie 8% lub odporność na trafienia krytyczne 8% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 8% |
| Doskonały | +4 | Witalność +9 | Odporność na mrok 9% | Szansa na uniknięcie strzał 9% lub odporność na przeszywające uderzenie 9% lub odporność na trafienia krytyczne 9% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 9% |
| Doskonały | +5 | Witalność +11 | Odporność na mrok 11% | Szansa na uniknięcie strzał 11% lub odporność na przeszywające uderzenie 11% lub odporność na trafienia krytyczne 11% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 11% |
| Doskonały | +6 | Witalność +12 | Odporność na mrok 12% | Szansa na uniknięcie strzał 12% lub odporność na przeszywające uderzenie 12% lub odporność na trafienia krytyczne 12% lub szansa na odbicie trafień fizycznych 12% |
| Zgłoś błąd ! |