Wojownik/Zbroje: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
m (zamienił w treści „Mnisia(.*)zbroja.jpg” na „Mnisia Zbr. Płyt..jpg”) |
m (zamienił w treści „Zelazna(.*)zbroja” na „Żelazna Zbr. Płyt.”) |
||
| Linia 53: | Linia 53: | ||
{| width="90px" | {| width="90px" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[Grafika: | + | |[[Grafika:Żelazna Zbr. Płyt..jpg]]||<u>'''Cena'''</u><br><br>Niedostępne u [[NPC]] |
|} | |} | ||
Wersja z 21:31, 11 sty 2012
|
Inne języki
|
|
Poziom 1
|
|
Poziom 9
|
|
Poziom 18
|
|
Poziom 26
|
|
Poziom 34
|
|
Poziom 42
|
|
Poziom 48
|
|
Poziom 54
|
|
Poziom 61
|
|
Poziom 66-70
|
|
Poziom 80-90
|