Wojownik/Bronie: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
m (zamienił w treści „Pajecza(.*)wlocznia.jpg” na „Pajęcza Włócznia.jpg”) |
m (zamienił w treści „Miecz(.*)barbarzyncy” na „Miecz Barbarzyńcy”) |
||
| Linia 409: | Linia 409: | ||
{| width="90px" | {| width="90px" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[Grafika: | + | |[[Grafika:Miecz Barbarzyńcy.jpg]]||<u>'''Cena'''</u><br><br>Niedostępne u [[NPC]] |
|} | |} | ||
Wersja z 00:34, 10 sty 2012
|
Inne języki
|
Spis treści
Bronie jednoręczne 1lvl - 40lvl
|
Poziom 1
|
|
Poziom 5
|
|
Poziom 10
|
|
Poziom 15
|
|
Poziom 20
|
|
Poziom 25
|
|
Poziom 30
|
|
Poziom 32
|
|
Poziom 36
|
|
Poziom 40
|
Bronie jednoręczne 45lvl - 80lvl
|
Poziom 45
|
|
Poziom 50
|
|
Poziom 55
|
|
Poziom 60
|
|
Poziom 65
|
|
Poziom 65
|
|
Poziom 70
|
|
Poziom 75
|
|
Poziom 80
|
Bronie dwuręczne 1lvl - 40lvl
|
Poziom 1
|
|
Poziom 5
|
|
Poziom 10
|
|
Poziom 15
|
|
Poziom 20
|
|
Poziom 25
|
|
Poziom 30
|
|
Poziom 32
|
|
Poziom 36
|
|
Poziom 40
|
Bronie dwuręczne 45lvl - 75lvl
|
Poziom 45
|
|
Poziom 50
|
|
Poziom 55
|
|
Poziom 60
|
|
Poziom 65
|
|
Poziom 65
|
|
Poziom 70
|
|
Poziom 75
|
| Zgłoś błąd ! |