Sura/Bronie: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
m (zamienił w treści „Biała_wstęga+.jpg” na „Biała Wstęga+.jpg”) |
m (zamienił w treści „Miecz(.*)barbarzyncy” na „Miecz Barbarzyńcy”) |
||
| Linia 409: | Linia 409: | ||
{| width="90px" | {| width="90px" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[Grafika: | + | |[[Grafika:Miecz Barbarzyńcy.jpg]]||<u>'''Cena'''</u><br><br>Niedostępne u [[NPC]] |
|} | |} | ||
Wersja z 00:34, 10 sty 2012
Spis treści
Broń jednoręczna 1lvl - 40lvl
|
Poziom 1
|
|
Poziom 5
|
|
Poziom 10
|
|
Poziom 15
|
|
Poziom 20
|
|
Poziom 25
|
|
Poziom 30
|
|
Poziom 32
|
|
Poziom 36
|
|
Poziom 40
|
Broń jednoręczna 45lvl - 80lvl
|
Poziom 45
|
|
Poziom 50
|
|
Poziom 55
|
|
Poziom 60
|
|
Poziom 65
|
|
Poziom 65
|
|
Poziom 70
|
|
Poziom 75
|
|
Poziom 80
|
Broń jednoręczna wyłącznie dla sury
|
Poziom 65
|
|
Poziom 65
|
|
Poziom 70
|
|
Poziom 75
|
|
Poziom 80
|