Fryzury Wielkanocne 2021: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
(Utworzono nową stronę "{{Subpage||Spis Fryzur}} {| width="100%" {{Prettytable}} |- {{Hl3}} ! Nazwa ! Ikona ! Wygląd w grze ! Pochodzenie |- align="center" | Czerwony Cylinder...") |
|||
| Linia 11: | Linia 11: | ||
| [[Plik:Czerwony Cylinder Królika+ (m).png]] | | [[Plik:Czerwony Cylinder Królika+ (m).png]] | ||
| rowspan=2| [[Plik:Czerwony Cylinder Królika w grze.png|240px]] | | rowspan=2| [[Plik:Czerwony Cylinder Królika w grze.png|240px]] | ||
| − | | [[ | + | | [[Pudełko z Kapeluszem Krainy Czarów]] |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Czerwony Cylinder Królika+ (k)]] | | [[Czerwony Cylinder Królika+ (k)]] | ||
| [[Plik:Czerwony Cylinder Królika+ (k).png]] | | [[Plik:Czerwony Cylinder Królika+ (k).png]] | ||
| − | | [[ | + | | [[Pudełko z Kapeluszem Krainy Czarów]] |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Czarny Cylinder Królika+ (m)]] | | [[Czarny Cylinder Królika+ (m)]] | ||
| [[Plik:Czarny Cylinder Królika+ (m).png]] | | [[Plik:Czarny Cylinder Królika+ (m).png]] | ||
| rowspan=2| [[Plik:Czarny Cylinder Królika w grze.png|240px]] | | rowspan=2| [[Plik:Czarny Cylinder Królika w grze.png|240px]] | ||
| − | | [[ | + | | [[Pudełko z Kapeluszem Krainy Czarów]] |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Czarny Cylinder Królika+ (k)]] | | [[Czarny Cylinder Królika+ (k)]] | ||
| [[Plik:Czarny Cylinder Królika+ (k).png]] | | [[Plik:Czarny Cylinder Królika+ (k).png]] | ||
| − | | [[ | + | | [[Pudełko z Kapeluszem Krainy Czarów]] |
|} | |} | ||
[[Kategoria:Fryzury]] | [[Kategoria:Fryzury]] | ||