Fryzury Świąteczne 2017: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
| Linia 20: | Linia 20: | ||
| [[Plik:Hełm Avalonu M (czerw.).png]] | | [[Plik:Hełm Avalonu M (czerw.).png]] | ||
| rowspan=2| [[Plik:Hełm Avalonu (czerw.) w grze.png|240px]] | | rowspan=2| [[Plik:Hełm Avalonu (czerw.) w grze.png|240px]] | ||
| − | | [[Item-Shop]]<br>[[Wielka Świąteczna Skrzynia]] | + | | [[Item-Shop]]<br>[[Wielka Świąteczna Skrzynia]]<br>[[Zasobna Świąteczna Skrzynia]] |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Hełm Avalonu K (czerw.)]]<br>[[Hełm Avalonu+ K (czerw.)]] | | [[Hełm Avalonu K (czerw.)]]<br>[[Hełm Avalonu+ K (czerw.)]] | ||
| [[Plik:Hełm Avalonu K (czerw.).png]] | | [[Plik:Hełm Avalonu K (czerw.).png]] | ||
| − | | [[Item-Shop]]<br>[[Wielka Świąteczna Skrzynia]] | + | | [[Item-Shop]]<br>[[Wielka Świąteczna Skrzynia]]<br>[[Zasobna Świąteczna Skrzynia]] |
|} | |} | ||
[[Kategoria:Fryzury]] | [[Kategoria:Fryzury]] | ||