Wojownik/Zbroje: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
m (Robot przeniósł strony z tr:Savasci/zirhlar do tr:Savaşçı Zırhlar) |
|||
| Linia 974: | Linia 974: | ||
{| width="120px" | {| width="120px" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |'''[[Cyjanitowa | + | |'''[[Cyjanitowa Zbroja]]''' |
|} | |} | ||
{| width="120px" | {| width="120px" | ||