Kategoria:Zadania ksiąg misji: Różnice pomiędzy wersjami
m |
m |
||
| Linia 21: | Linia 21: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:center;" | {{ti2|Księga Misji (Książę 2)}}<br> [[Księga Misji (Książę 2)|Książę 2]] | |style="text-align:center;" | {{ti2|Księga Misji (Książę 2)}}<br> [[Księga Misji (Książę 2)|Książę 2]] | ||
| − | | [[Czerwony Duch Wierzby]] [[Uzdrowiciel En-Tai]] | + | | [[Czerwony Duch Wierzby]] [[Uzdrowiciel En-Tai]] [[Druid En-Tai]] |
| | | | ||
|- | |- | ||