Wielkanocny Metin: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
m (Robot dodał nl:Paas Metin) |
Dajeokejke (dyskusja | edycje) m (Usunąłem informację że metin wielkanocny z 30 poziomem występuje na Imha) |
||
| Linia 121: | Linia 121: | ||
|align="center"| 30 | |align="center"| 30 | ||
| Wielkanocny Metin (Level 30) | | Wielkanocny Metin (Level 30) | ||
| − | | [[Bakra]], [[Bokjung | + | | [[Bakra]], [[Bokjung]], [[Jayang]], [[Jungrang]], [[Waryong]], [[Pustynia Yongbi]], [[Dolina Seungryong]] |
|- | |- | ||
|align="center"| 40 | |align="center"| 40 | ||