Przedmioty Specjalne: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
| Linia 10: | Linia 10: | ||
! width=80px | Czas trwania | ! width=80px | Czas trwania | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |{{ti2|Bransoletka Z Kości Smoka}} |
| − | |[[ | + | |[[Bransoleta Z Kości Smoka]] |
|[[Koło Losu]] | |[[Koło Losu]] | ||
| | | | ||
| Linia 17: | Linia 17: | ||
|2h | |2h | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |{{ti2|Bransoletka Z Kości Tygrysa}} |
| − | |[[ | + | |[[Bransoleta Z Kości Tygrysa]] |
|[[Koło Losu]] | |[[Koło Losu]] | ||
| | | | ||
| Linia 24: | Linia 24: | ||
|2h | |2h | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |{{ti2|Kolczyki Z Kości Smoka}} |
| − | |[[Kolczyki | + | |[[Kolczyki Z Kości Smoka]] |
|[[Koło Losu]] | |[[Koło Losu]] | ||
| | | | ||
| Linia 31: | Linia 31: | ||
|2h | |2h | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |{{ti2|Kolczyki Z Kości Tygrysa}} |
| − | |[[Kolczyki | + | |[[Kolczyki Z Kości Tygrysa]] |
|[[Koło Losu]] | |[[Koło Losu]] | ||
| | | | ||
| Linia 38: | Linia 38: | ||
|2h | |2h | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |{{ti2|Pierścień Półksiężyca}} |
|[[Pierścień Półksiężyca]] | |[[Pierścień Półksiężyca]] | ||
| | | | ||
| Linia 56: | Linia 56: | ||
|168h | |168h | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |{{ti2|Pierścień Radości}} |
|[[Pierścień Radości]] | |[[Pierścień Radości]] | ||
|[[Item-Shop]] | |[[Item-Shop]] | ||
| Linia 74: | Linia 74: | ||
|168h | |168h | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |{{ti2|Pierścień Siły Woli}} |
|[[Pierścień Siły Woli]] | |[[Pierścień Siły Woli]] | ||
| | | | ||
| Linia 93: | Linia 93: | ||
|168h | |168h | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |{{ti2|Pierścień Śmiercionośnej Mocy}} |
|[[Pierścień Śmiercionośnej Mocy]] | |[[Pierścień Śmiercionośnej Mocy]] | ||
| | | | ||
| Linia 112: | Linia 112: | ||
|168h | |168h | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |{{ti2|Upiorny Lizak}} |
|[[Upiorny Lizak]] | |[[Upiorny Lizak]] | ||
|[[Item-Shop]] | |[[Item-Shop]] | ||