Mega Wierzchowce: Różnice pomiędzy wersjami

[wersja przejrzana][wersja nieprzejrzana]
m (Co dają pojedyncze poziomy wierzchowca?: tabelka z bonusami możliwymi dla każdego poziomu wierzchowca)
Linia 38: Linia 38:
 
<br>
 
<br>
 
== Co dają pojedyncze poziomy wierzchowca?  ==
 
== Co dają pojedyncze poziomy wierzchowca?  ==
Gdy dosiądziesz młodzika, twoja szybkość poruszania się wzrasta o 30%. Ulepszając go do poziomu Dzikiego Wierzchowca, skorzystasz potrójnie: możesz walczyć z jego grzbietu, szybkość poruszania się wzrośnie o 40%, możliwość aktywacji wybranego bonusu. Trzeci poziom ulepszenia (Dzielny Wierzchowiec) podwyższy twoją szybkość poruszania się o 50%, wzmocni siłę twojego bonusu oraz umożliwi ci używanie umiejętności konnych.
+
{|  border="2" cellspacing="0" cellpadding="4" rules="all" style="margin:1em 1em 1em 0; border-style:solid; border-width:1px; border-collapse:collapse; empty-cells:show; text-align: center;"
 +
! colspan="2"|
 +
!{{hl3}}|[[Grafika:Młody Wierzchowiec (Pieczęć).jpg|25px]] Młody Wierzchowiec
 +
!{{hl3}}|[[Grafika:Dziki Wierzchowiec (Pieczęć).jpg|25px]] Dziki Wierzchowiec
 +
!{{hl3}}|[[Grafika:Dzielny Wierzchowiec (Pieczęć).jpg|25px]] Dzielny Wierzchowiec
 +
|-
 +
 
 +
|-
 +
!{{hl3}} colspan="2"|<span style="color:{{Tabela/Kolor}}">Szybkość Poruszania Się</span>
 +
| +30%
 +
| +40%
 +
| +50%
 +
|-
 +
!{{hl3}} colspan="2"| Bicie z siodła
 +
| -
 +
! &radic;
 +
! &radic;
 +
|-
 +
!{{hl3}} colspan="2"|[[Koń#Umiej.C4.99tno.C5.9B.C4.87_Je.C5.BAdziectwa|Używanie umiejętności konnych]]
 +
| -
 +
| -
 +
! &radic;
 +
|-
 +
!{{hl3}} rowspan="5"|do <br>wyboru <br>bonus
 +
!{{hl3}}|<span style="color:{{Tabela/Kolor}}">Silny przeciwko Potworom</span>
 +
| - || +3% || +5%
 +
|-
 +
!{{hl3}}|<span style="color:{{Tabela/Kolor}}">Bonus EXP</span>
 +
| - || +3% || +5%
 +
|-
 +
!{{hl3}}|<span style="color:{{Tabela/Kolor}}">Bonus PŻ</span>
 +
| - || +250 || +500
 +
|-
 +
!{{hl3}}|<span style="color:{{Tabela/Kolor}}">Obrona</span>
 +
| - || +50 || +150
 +
|-
 +
!{{hl3}}|<span style="color:{{Tabela/Kolor}}">Atak</span>
 +
| - || +30 || +100
 +
|}
  
*'''Silny przeciwko Potworom''' -> Dziki: 3% / Dzielny: 5%
 
*'''Bonus EXP '''-> Dziki: 3% / Dzielny: 5%
 
*'''Bonus PŻ''' -> Dziki: 250 / Dzielny: 500
 
*'''Obrona''' -> Dziki: 50 / Dzielny: 150
 
*'''Atak''' -> Dziki: 30 / Dzielny: 100
 
<br>
 
 
== W jaki sposób mogę ulepszyć swojego Mega Wierzchowca ? ==
 
== W jaki sposób mogę ulepszyć swojego Mega Wierzchowca ? ==
 
Zagadaj do [[Stajenny|stajennego]]. Jeśli zarówno ty jak i twój wierzchowiec spełniacie wszystkie wymogi, otrzymacie od niego specjalną misję na ulepszenie. Poza tym będzie ci potrzebny jeden z dwóch zwojów: '''[[Zwój Ewolucji]]''' ''(aby wyszkolić młodzika na Dzikiego Wierzchowca)'' lub '''[[Zwój Mutacji]]''' ''(aby wyszkolić Dzikiego Wierzchowca na Dzielnego Wierzchowca).''
 
Zagadaj do [[Stajenny|stajennego]]. Jeśli zarówno ty jak i twój wierzchowiec spełniacie wszystkie wymogi, otrzymacie od niego specjalną misję na ulepszenie. Poza tym będzie ci potrzebny jeden z dwóch zwojów: '''[[Zwój Ewolucji]]''' ''(aby wyszkolić młodzika na Dzikiego Wierzchowca)'' lub '''[[Zwój Mutacji]]''' ''(aby wyszkolić Dzikiego Wierzchowca na Dzielnego Wierzchowca).''