Przedmioty: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
m (→Ulepszacze) |
m (→Quest Item) |
||
| Linia 3073: | Linia 3073: | ||
| 11 | | 11 | ||
| [[Zamówienie na Zbroję]] | | [[Zamówienie na Zbroję]] | ||
| − | | [[Niedźw.]], [[Głodny Niedźw.]], [[Niedźw. Grizzly]], [[Głodny Niedźw. Grizzly]], [[Przeklęty Niedźw.]], [[Głodny Czar. Niedźw.]], [[Czar. Niedźw.]], [[Przekl. Niedźw. Grizzly]], [[Brąz. | + | | [[Niedźw.]], [[Głodny Niedźw.]], [[Niedźw. Grizzly]], [[Głodny Niedźw. Grizzly]], [[Przeklęty Niedźw.]], [[Głodny Czar. Niedźw.]], [[Czar. Niedźw.]], [[Przekl. Niedźw. Grizzly]], [[Brąz. Niedźw.]], [[Głodny Brąz. Niedźw.]], [[Przeklęty Czar. Niedźw.]] |
| Substancja wspomagająca soki trawienne. | | Substancja wspomagająca soki trawienne. | ||
|- | |- | ||