Użytkownik:Amongalen: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 26: | Linia 26: | ||
| '''Serwer''' || Obsydian | | '''Serwer''' || Obsydian | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Postać''' || Wojownik | + | | '''Postać''' || Wojownik (Body) |
|- | |- | ||
| '''Level:''' || 70 | | '''Level:''' || 70 | ||
Aktualna wersja na dzień 17:57, 21 sty 2010
| Amongalen | |
|---|---|
| Brak dostępnego obrazu. Prześlij zdjęcia | |
| Ogólne | |
| Nick | Amongalen |
| Skąd | Śląsk |
| Data urodzenia: | 23.02.93r. |
| E-Mail: | Amongalen |
| Amongalen | |
| IRC: | Amongalen |
| Gra | |
| Pozycja | Skryba |
| Serwer | Obsydian |
| Postać | Wojownik (Body) |
| Level: | 70 |
| Gildia | Shinigami |
| W grze | |
| Brak dostępnego obrazu. Prześlij zdjęcia | |