Smoczy Onyks: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
| Linia 545: | Linia 545: | ||
{| width=100% class="sortable" style="border="2" cellspacing="0" cellpadding="4" rules="all" style="margin:1em 1em 1em 0; border-style:solid; border-width:1px; border-collapse:collapse; empty-cells:show;" | {| width=100% class="sortable" style="border="2" cellspacing="0" cellpadding="4" rules="all" style="margin:1em 1em 1em 0; border-style:solid; border-width:1px; border-collapse:collapse; empty-cells:show;" | ||
|- {{Hl3}} | |- {{Hl3}} | ||
| − | ! Jasność !! Poziom !! Witalność !!Odporność na [[Grafika:Mrok.png|20px]] [[Mrok | + | ! Jasność !! Poziom !! Witalność !!Odporność na [[Grafika:Mrok.png|20px]] [[Mrok]] !! Dodatkowy Bonus od 0 do 2 |
|- | |- | ||
| rowspan=5 | [[Plik:Antyczny Smoczy Onyks (mętny).jpg|25px]] Mętny | | rowspan=5 | [[Plik:Antyczny Smoczy Onyks (mętny).jpg|25px]] Mętny | ||
| Linia 818: | Linia 818: | ||
{| width=100% class="sortable" style="border="2" cellspacing="0" cellpadding="4" rules="all" style="margin:1em 1em 1em 0; border-style:solid; border-width:1px; border-collapse:collapse; empty-cells:show;" | {| width=100% class="sortable" style="border="2" cellspacing="0" cellpadding="4" rules="all" style="margin:1em 1em 1em 0; border-style:solid; border-width:1px; border-collapse:collapse; empty-cells:show;" | ||
|- {{Hl3}} | |- {{Hl3}} | ||
| − | ! Jasność !! Poziom !! Witalność !! Odporność na [[Grafika:Mrok.png|20px]] [[Mrok | + | ! Jasność !! Poziom !! Witalność !! Odporność na [[Grafika:Mrok.png|20px]] [[Mrok]] !! Dodatkowy Bonus od 0 do 3 |
|- | |- | ||
| rowspan=5 | [[Plik:Legendarny Smoczy Onyks (mętny).jpg|25px]] Mętny | | rowspan=5 | [[Plik:Legendarny Smoczy Onyks (mętny).jpg|25px]] Mętny | ||
Wersja z 22:29, 2 sty 2015
Spis treści
Surowy Smoczy Onyks
| Jasność | Poziom | Witalność | Dodatkowy Bonus |
|---|---|---|---|
| 25px Mętny | +0 | +1 | - |
| +1 | +1 | - | |
| +2 | +1 | - | |
| +0 | +1 | - | |
| +1 | +1 | - | |
| +2 | +1 | - | |
| +0 | +1 | - | |
| +1 | +1 | - | |
| +2 | +1 | - | |
| +3 | +1 | - | |
| +0 | +1 | - | |
| +1 | +1 | - | |
| +2 | +1 | - | |
| +3 | +1 | - | |
| +0 | +1 | - | |
| +1 | +1 | - | |
| +2 | +1 | - | |
| +3 | +1 | - | |
| +4 | +1 | - |
Szlifowany Smoczy Onyks
| Jasność | Poziom | Witalność | Dodatkowy Bonus od 0 do 1 |
|---|---|---|---|
| 25px Mętny | +0 | +1 |
|
| +1 | +1 |
| |
| +2 | +1 |
| |
| +3 | +1 |
| |
| +0 | +1 |
| |
| +1 | +1 |
| |
| +2 | +1 |
| |
| +3 | +1 |
| |
| +0 | +1 |
| |
| +1 | +1 |
| |
| +2 | +1 |
| |
| +3 | +1 |
| |
| +0 | +1 |
| |
| +1 | +1 |
| |
| +2 | +1 |
| |
| +3 | +2 |
| |
| +4 | +2 |
| |
| +0 | +1 |
| |
| +1 | +1 |
| |
| +2 | +2 |
| |
| +3 | +2 |
| |
| +4 | +2 |
|
Rzadki Smoczy Onyks
| Jasność | Poziom | Witalność | Dodatkowy Bonus od 0 do 2 |
|---|---|---|---|
| 25px Mętny | +0 | +1 |
|
| +1 | +1 |
| |
| +2 | +1 |
| |
| +3 | +2 |
| |
| +4 | +2 |
| |
| +0 | +1 |
| |
| +1 | +1 |
| |
| +2 | +2 |
| |
| +3 | +2 |
| |
| +4 | +2 |
| |
| +0 | +1 |
| |
| +1 | +2 |
| |
| +2 | +2 |
| |
| +3 | +2 |
| |
| +4 | +3 |
| |
| +0 | +2 |
| |
| +1 | +2 |
| |
| +2 | +2 |
| |
| +3 | +3 |
| |
| +4 | +3 |
| |
| +0 | +2 |
| |
| +1 | +2 |
| |
| +2 | +3 |
| |
| +3 | +3 |
| |
| +4 | +4 |
|
Antyczny Smoczy Onyks
| Jasność | Poziom | Witalność | Odporność na |
Dodatkowy Bonus od 0 do 2 |
|---|---|---|---|---|
| 25px Mętny | +0 | +1 | 1% |
|
| +1 | +2 | 2% |
| |
| +2 | +2 | 2% |
| |
| +3 | +2 | 2% |
| |
| +4 | +2 | 2% |
| |
| +0 | +2 | 2% |
| |
| +1 | +2 | 2% |
| |
| +2 | +2 | 2% |
| |
| +3 | +2 | 2% |
| |
| +4 | +3 | 3% |
| |
| +0 | +2 | 2% |
| |
| +1 | +2 | 2% |
| |
| +2 | +2 | 2% |
| |
| +3 | +3 | 3% |
| |
| +4 | +4 | 4% |
| |
| +0 | +2 | 2% |
| |
| +1 | +2 | 2% |
| |
| +2 | +3 | 3% |
| |
| +3 | +4 | 4% |
| |
| +4 | +4 | 4% |
| |
| +0 | +2 | 2% |
| |
| +1 | +3 | 3% |
| |
| +2 | +4 | 4% |
| |
| +3 | +4 | 4% |
| |
| +4 | +4 | 4% |
| |
| +5 | +8 | 8% |
|
Legendarny Smoczy Onyks
| Jasność | Poziom | Witalność | Odporność na |
Dodatkowy Bonus od 0 do 3 |
|---|---|---|---|---|
| 25px Mętny | +0 | +3 | 3% |
|
| +1 | +4 | 4% |
| |
| +2 | +4 | 4% |
| |
| +3 | +5 | 5% |
| |
| +4 | +5 | 5% |
| |
| +0 | +4 | 4% |
| |
| +1 | +4 | 4% |
| |
| +2 | +5 | 5% |
| |
| +3 | +5 | 5% |
| |
| +4 | +6 | 6% |
| |
| +0 | +4 | 4% |
| |
| +1 | +5 | 5% |
| |
| +2 | +5 | 5% |
| |
| +3 | +6 | 6% |
| |
| +4 | +7 | 7% |
| |
| +0 | +5 | 5% |
| |
| +1 | +5 | 5% |
| |
| +2 | +6 | 6% |
| |
| +3 | +7 | 7% |
| |
| +4 | +8 | 8% |
| |
| +5 | +9 | 9% |
| |
| +0 | +5 | 5% |
| |
| +1 | +6 | 6% |
| |
| +2 | +7 | 7% |
| |
| +3 | +8 | 8% |
| |
| +4 | +9 | 9% |
| |
| +5 | +11 | 11% |
| |
| +6 | +12 | 12% |
|
| Zgłoś błąd ! |