Kategoria: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
| Linia 11: | Linia 11: | ||
|- | |- | ||
|[[Grafika:Błogosławieństwo-G.jpg]] | |[[Grafika:Błogosławieństwo-G.jpg]] | ||
| − | |[[ | + | |[[:Kategoria:Umiejętności|Umiejętności]] |
|- | |- | ||
|[[Grafika:.C5.BBy.C5.82a_Ametystu.jpg|32px]] | |[[Grafika:.C5.BBy.C5.82a_Ametystu.jpg|32px]] | ||
| − | |[[ | + | |[[:Kategoria:NPC|NPC]] |
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |[[ | + | |[[:Kategoria:Metin|Metin]] |
|- | |- | ||
|[[Grafika:Szpon._Pająk.png|32px]] | |[[Grafika:Szpon._Pająk.png|32px]] | ||
| − | |[[ | + | |[[:Kategoria:Potwory|Potwory]] |
|- | |- | ||
| | | | ||
Wersja z 16:46, 21 gru 2011
Kategoria to podział, według którego posegregowane są artykuły w celu ich łatwiejszego odnalezienia na Metin2Wiki. Każda Kategoria ma swoje podkategorie.
Lista Kategorii Metin2Wiki:
| Przykładowy Obrazek | Kategoria |
|---|---|
| Plik:Pióro Ptaka Miłości.jpg | Przedmioty |
| Umiejętności | |
| 32px | NPC |
| Metin | |
| Potwory | |
| [[1]] | |
| Misje |