Marmur-lista: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
m (zamienił w treści „Tysięczny wojownik” na „Tysięczny Wojownik”) |
|||
| Linia 227: | Linia 227: | ||
| <center>??</center> | | <center>??</center> | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Tysięczny | + | | [[Tysięczny Wojownik]] |
| <center>77</center> | | <center>77</center> | ||
| <center>??</center> | | <center>??</center> | ||