Grafik: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja zweryfikowana] | [wersja zweryfikowana] |
m |
m |
||
| (Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika) | |||
| Linia 45: | Linia 45: | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Użytkownik:Champagne| | + | |[[Użytkownik:Champagne|Koktajlowy]] ''(dawniej Champagne)'' |
|align="center"|10.12.2009r. | |align="center"|10.12.2009r. | ||
|align="center"|{{Forum|user=117784}} | |align="center"|{{Forum|user=117784}} | ||
Wersja z 21:57, 11 maj 2011
Spis treści
Czym się zajmuje Grafik i ich Opiekun?
Grafik (Graphic) - częściowo należy do Teamu (jest jego wsparciem). Zadaniem każdego Grafika jest tworzenie odpowiednich grafik na forum (awatary, sygnatury) innym userom oraz zleceń teamowych.
Opiekun Grafików - Moderator Forum, który zajmuje się rekrutacją nowych Grafików, ocenia pracę Grafików oraz pełni nadzór merytoryczny nad Grafikami.
Rekrutacja Grafików
Plik:Przycisk4.gif OTWARTA
Masz zdolności graficzne? Chcesz zostać Grafikiem forum Metin2.pl? Złóż podanie już teraz!
Więcej informacji ---> http://board.metin2.pl/index.php?page=Thread&threadID=1373696
Aktualny Opiekun Grafików
Obecny skład Grafików
|