Test123456: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
| Linia 13: | Linia 13: | ||
| Treść komórki || Treść komórki | | Treść komórki || Treść komórki | ||
|- | |- | ||
| + | | komórka 1 || komórka 2 | ||
|} | |} | ||
''Feanor mnie uczy'' | ''Feanor mnie uczy'' | ||
Wersja z 14:58, 27 cze 2020
| Tekst nagłówka | Tekst nagłówka |
|---|---|
| Treść komórki | Treść komórki |
| Treść komórki | Treść komórki |
| Treść komórki | Treść komórki |
| Treść komórki | Treść komórki |
| Treść komórki | Treść komórki |
| komórka 1 | komórka 2 |
Feanor mnie uczy Feanor mnie uczy
Spis treści
Feanor
Feanor
Feanor
Feanor
- Feanor jest najedzony
- Feanor lubi robić zakupy
- Feanor jest najedzony
- Feanor lubi robić zakupy
