Wersja 20.5

Odkryjcie nową aktualizację, która zapoczątkuje nową erę w handlu. Metin2 wprowadza nowy, łatwy i opłacalny sposób handlu – Osobisty Sklepik Premium.

Wkrótce pojawi się Wasz osobisty sklepik premium

Sprzedawajcie Wasze towary teraz automatycznie, nawet gdy jesteście offline! Aby korzystać z tych dobrodziejstw, musicie wpierw nabyć Wasz osobisty sklepik premium w sklepie Metin2. Miejcie oczy szeroko otwarte podczas eventów, być może będziecie mieć szansę na zgarnięcie tutaj nowego sklepiku.

Osobisty sklepik premium jest dostępny jako buff tylko przez ograniczony czas. Tak długo, jak jest on aktywny, możecie korzystać z jego fantastycznych funkcji – podczas grania, podczas konserwacji serwera lub nawet po opuszczeniu gry. Wasz sklep i Wasze towary będą przez cały czas dostępne!

Na Bazarze kwitnie handel

Ponieważ wioski nie są już bezpiecznym miejscem, trzy królestwa zawarły między sobą porozumienie, by umożliwić wszystkim pokojowy handel. Od teraz będzie można otwierać sklepy tylko na neutralnym obszarze, czyli na Bazarze.

Teraz znajdziecie wszystkie sklepy na jednej mapce, która jest dostępna dla graczy wszystkich trzech królestw. Na mapce Bazar nie pojawiają się potwory, niedozwolone są pojedynki czy inne akcje PvP. Za to możecie tam w spokoju i w skupieniu handlować.


Znacznie uprościliśmy handel: nie tylko nowy osobisty sklepik premium ułatwi Wam wymianę towarów, ale również wprowadziliśmy nowe funkcje do starych sklepów.

Oczywiście nadal możecie korzystać ze starych sklepów na nowej mapce. Ponadto czekają na Was NPC, którzy zapewnią rozkwit handlu na nowej mapce: Kowal, Handlarka Różności, Alchemik, Dozorca, Teleporter, Handlarz Gaya oraz Skrzynka Pocztowa.


Dzięki tej aktualizacji w przyszłości szybciej znajdziecie odpowiedniego kupca lub sprzedawcę – na sto procent!

Trafi ona na nasze serwery już w czwartek 5 listopada.

Nowy sklepik premium Nareszcie możecie sprzedawać przedmioty, będąc offline – wszystkie szczegóły na temat tej nowej funkcji poznacie w tym przewodniku.

Wasz osobisty sklepik premium

Otwórzcie swój sklep i sprzedawajcie towary automatycznie, nawet gdy jesteście offline dzięki nowej funkcji sklepiku premium. Aby korzystać z tych dobrodziejstw, musicie wpierw nabyć Wasz osobisty sklepik premium w sklepie Metin2.

Jeden rynek dla wszystkich

Od teraz będziecie mogli znaleźć wszystkie sklepy na jednej mapce, która jest dostępna dla wszystkich trzech królestw. W ten sposób w przyszłości szybciej znajdziecie odpowiedniego kupca lub sprzedawcę. Oznacza to jednak, że nie będzie już możliwości otwierania sklepów na innych mapach. Jeśli jednak nie posiadacie sklepiku premium, to będziecie mogli otworzyć tak Wasz normalny sklep. Na tej specjalnej mapie pojedynki i inne formy PvP nie będą możliwe.

=Dostępność zawsze i wszędzie

W przeciwieństwie do normalnego sklepu wersja premium będzie dla Was dostępna dosłownie zewsząd. Wystarczy, że klikniecie odpowiednią ikonkę, aby przejść do zarządzania Waszym sklepem. Sami możecie spokojnie łupać mobki, a Wasz sklepik premium pozostanie otwarty. Pozostanie tak nawet wtedy, gdy będziecie offline. Wasz sklep i Wasze towary będą cały czas dostępne.